Ergonomické kancelárske stoličky

Ergonómia

 

Ergonomické stoličky - najlepšie z najlepších

 

Je jedna stolička, ktorá sa právom môže postaviť pred všetky ergonomické stoličky sveta. Tou stoličkou je stolička SpinaliS. Táto stolička nie je obyčajným kreslom. SpinaliS je v prvom rade zdravotná pomôcka! Bolesti chrbta, únava, podráždenosť ... to všetko môže byť minulosťou! Zdravie máme len jedno a večným vysedávaním za počítačom mu nijako prospešní nie sme. Ale na tej správnej stoličke je to úplne naopak! Tak venujte chvíľu pozornosti ergonomickej stoličke.

Ako fungujú ergonomické stoličky Spinalis?

V čom spočíva tajomstvo jedinečnej ergonomické stoličky? Na jej vývoji sa podieľalo veľa odborníkov. Vychádzali pritom z rehabilitačného balóna. Ten je úžasnou zdravotnou pomôckou, napriek tomu neponúka stabilné usadenie za počítačom. A k tomu majú všetky výhody zdravotnej lopty - držia vašu chrbticu v ideálnej polohe a udržujú vaše svaly v aktivite. Myslite aj Vy na svoje zdravie a zaobstarajte si zdravotnú ergonomickú pomôcku – túto skvelú kancelársku stoličku!

Aká je podstata tej pravej ergonomickej stoličky?

Rozhodli ste sa pre kvalitnú ergonomickú stoličku? Skvelá voľba! Teraz však stojíte pred ďalšou - aká ergonomická stolička bude pre vás tou pravou? Vyberte si model, ktorý vám ponúkne dokonalé prispôsobenie stoličky aj krásny dizajn.

 

Ergonomická je stolička určená širokej populácii. Svoju popularitu si získala najmä vysokou mierou univerzálnosti a skvelým pomerom medzi cenou a úžitkovou hodnotou. Je veľmi obľúbená nielen medzi IT odborníkmi, ale aj u všetkých, ktorí denne presedia pri počítači veľa hodín. Ide o model vhodný ako pre mužov, tak ženy. V poslednej dobe získava čím ďalej viac na popularite aj medzi rodičmi, ktorí vyberajú stoličku pre svoje deti, ktoré trávia väčšinu svojho voľného času sedením pri počítači. Ergonomická stolička ponúka štandardný pohyblivý sedák kopírujúci Vaše pohyby a tým prechádza nesprávnemu držaniu tela. Výkyvný sedák svojím pohybom a náklonom tiež z väčšej časti eliminuje zlé návyky najmä mladšia generácia, sediaci pri počítači v polohách veľmi vzdialených od ergonomicky správneho sedu. Tento unikátny systém svojim nárokom na aktiváciu stabilizačného svalstva zaisťuje jeho posilňovanie a tým postupne eliminuje tieto nevhodné návyky.  Na stoličke je možné výškovo stavať ako celú chrbtovú opierku, tak podrúčky a samozrejme nezávisle na tom aj výšku sedadla. Uspokojí tak väčšinu typov postáv a hodí sa napríklad na domáce využitie, kde sa na jednej stoličke strieda viac užívateľov. Konštrukcia každej stoličky  je vyrobená z kvalitného kovu, čo zaručuje jej dlhú životnosť. Jej farba je v základe čierna, ale môžete sa tiež rozhodnúť pre chrómovou variantu. Aj poťahový materiál je len otázkou vašej voľby. Ponúka sa v troch poťahových prevedeniach a až ôsmich farebných kombináciách. Táto ergonomická stolička sa stane Vaším najlepším spoločníkom pri dlhých hodinách trávených v zamestnaní alebo prácou s počítačom u Vás doma.

 

© 2010 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si webové stránky zdarma!Webnode